Soutěž o dvě audioknihy!

23:52


Soutěž probíhá:
15.7. - 25.7. 2018

Chcete-li vyhrát jednu z audioknih, vyplňte e-mailovou adresu ve formuláři níže.
Den po skončení soutěže vylosuji dva výherce, které následně zkontaktuji přes e-mail. Pokud výherci do tří dnů neodpoví, vylosuji někoho jiného.

Výherní audioknihy do soutěže poskytla 
Audioteka.cz

Zlomené srdce

Audiokniha Zlomené srdce  - autor Tim Weaver   - interpret Igor Bareš
Audiokniha Zlomené srdce je detektivním příběhem s Davidem Rakerem, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob. Napsal Tim Weaver, čte Igor Bareš.

Myslela, že svého manžela zná. Jenže celý jejich život byla lež. Když přijela na odlehlou pobřežní vyhlídku na pobřeží Devonu, zastavila, zaparkovala auto a zahodila klíčky. Od té doby ji už nikdo nespatřil. Zmizela beze stopy.

Vyšetřovatel David Raker se specializuje na hledání pohřešovaných osob a podobné případy pro něj nejsou ničím výjimečným. Ale zmizení Lyndy Korinové se již od prvopočátku naprosto vymyká jeho dosavadním zkušenostem. Neexistují téměř žádné stopy a Raker se obává toho nejhoršího. Tím spíš, že se jedná o bývalou herečku, která nedávno pohřbila svého manžela, filmového režiséra.

Lynda si myslela, že svého muže zná. Ale při procházení jeho pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji donutila opustit všechno, co měla tak ráda, a zmizet. Kam utekla? Před kým? A žije vůbec ještě? David Raker se brzy přesvědčí sám o tom, že pravda může někdy i zabíjet.
Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le

Audiokniha Důmyslné umÄ›ní, jak mít vÅ¡echno u pr**le  - autor Mark Manson   - interpret David PrachaÅ™Audiokniha Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le je o tom, jak rozpoznat své limity a smířit se s nimi. Napsal Mark Manson, čte David Prachař.

Přestaňte se snažit být za každou cenu pozitivní a staňte se zralejšími, spokojenějšími a naplněnějšími lidmi. Po desetiletí do vás všechny motivační knížky hučí, že pozitivní myšlení a přístup jsou klíčem ke šťastnému životu. Ale „k čertu s pozitivismem,” říká Mark Manson. „Pokud něco stojí za hovno, tak si to přiznejme a naučme se s tím žít.” 

Lidé jsou omylní a mají své limity. Ne každý je výjimečný. Ne každý může být vítěz a nemusí to být jeho chyba.


Žádné komentáře:

Děkuji za pár písmenek!

Používá technologii služby Blogger.