Unboxing #9

17:38


Copak na mě včera čekalo v balíčku? Recenzní výtisk od nakladatelství Omega!


Copak v ní najdete?

Vždycky jste si říkali, jaké by to bylo, navštívit hostinu na Zimohradu? Přáli jste si podělit se o citronový koláč se Sansou Stark, sníst si masový koláč s Noční hlídkou nebo ochutnat medovníčky spolu s Daenerys Targaryen? Bestseller George R. R. Martin - sága ledu a ohně - a televizní hit HBO Hra o trůny jsou vyhlášené tím, že přivádějí k životu svět Západozemí. Ale jedna důležitá přísada doposud vždy chyběla - pokrmy, na které se vám budou sbíhat sliny a které pomohou dotvořit atmosféru tohoto neobvyklého světa. Nyní podle seriálu, který předefinoval žánr fantasy, vznikla kuchařka, která možná předefinuje vaše večeře... a obědy a snídaně.
Průvodce stolováním a zábavou ve stylu Sedmi Království. Vyčerpávající a komplexní průvodce doprovázený pasážemi ze všech pěti knih ságy Ledu a ohně a celobarevnými fotografiemi zaručí, že se vám budou sbíhat sliny. Nezbytnost pro fanoušky senzace a fenoménu jménem Hra o trůny, na který čekaly milióny kručících žaludků po celém světě. A pamatujte - Zima se blíží - tak se nebojte přibrat pár kil.8 komentářů:

 1. Páni. Doufám, že tu bude kniha detailně s recenzí :-)

  OdpovědětSmazat
 2. ☺ Včera mi kniha k recenzi přišla taky ♡♡ ☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jů, skvělý! Jsem zvědavá na tvou recenzi :-)

   Smazat
 3. Páni, kuchařka ve stylu GoT je skvělý nápad :) Slyším o ní poprvé a jsem zvědavá, co na ni řekneš. Přeji příjemné vaření ;) Krásný den :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také jsem o ní donedávna nevěděla... Díky, zatím se mi dost líbí! :-)

   Smazat
 4. Pani uz jen ten popisek vypada fakt zajimave. Lakava kniha. ;-)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za pár písmenek!

Používá technologii služby Blogger.